středa 7. září 2016

minulém díle jsme si pověděli pár tipů, pojďme se tedy podívat na ty další! :)

Zdroj

• Práce se zrcadlem
Neboli "Mirror work" - dle Louise Hay a Roberta Holdena. V čem spočívá Mirror work? 
Jednoduše si vezmete do rukou zrcadlo, nebo se před něj postavíte a kouknete se sami sobě přímo do očí. A řeknete si něco pozitivního. V přítomném čase. 
Taky se tomu říká afirmace. Například větu jako "Jsem štíhlá." nebo "Mám víc peněz, než dokážu utratit." Že se vám to zdá směšné? Ano, možná se vám to bude zdát směšné ještě pár dní. Ale pak kolem sebe začnete vidět změny. Jako kdyby někdo strhl oponu. 
Afirmujete si (potvrzujete si) to, co chcete ve svém životě mít - a slova mají vibrace. Stejně jako myšlenky, mimochodem.
P.S. Afirmace jsou skvělý způsob, jak si zlepšit prospěch ve škole :P, funguje to opravdu na každou drobnost.
Zdroj

• Milujte sami sebe
Ano. Milujte každou křivku, každý faldík, všechno. Bezpodmínečně. Lidé bohužel hledají většinou lásku ve druhých, nakupují tuny a tuny nových věcí aby vyplnili tu mezeru, kterou vyplní, to ano, ale jen na krátkou dobu. To, co hledají, můžou nálezt jen a pouze u sebe. Pokud se začnete více milovat, bude do světa vyzařovat energii lásky, sebejistoty a světla. Budete tedy snadněji přitahovat pozitivní lidi, pozitivní zážitky a pozitivní příležitosti. 

Zdroj

• Čistá strava -ALERT: NIKOHO NENUTÍM MÍT TAKOVÝTO NÁZOR-
Pod tímhle mám na mysli jakoukoli stravu bez masa (vegetariánství, veganství, živou raw stravu - a další typy). Proč nejíst, nebo alespoň omezit maso? Zvířata stejně jako lidé cítí, mají emoce. A emoce jsou jako všechno, vibrační. Tudíž se vibrace strachu, nejistoty atd. dostane do masa, které my následně jíme. Což znamená, že vibrace strachu, kterou přijmeme z masa je v nás. Takže vlastně jíme nízkovibrační potravinu, což znamená, že zhmotňování našich přání a cílů nám bude trvat podstatně déle. 
Je dávno překonané, že člověk potřebuje ke svému přežití maso. Naštěstí si to více a více lidí uvědomuje. I malé děti, jejichž rodiče je naštěstí podporují.

Callum - 4 roky
No není roztomilý? :3

Pokud už maso jíst chcete, alespoň se zajímejte, jak zvíře vyrostlo, v jakých podmínkách. Protože pokud nevyrostlo někde na pastvině, kde s ním bylo lidsky zacházeno, jakou hodnotu pro nás asi může mít? 


3 komentářů

pekny clanok a uplne suhlasim so vsetkym co si napisala :) ja viem, ze ked fungujem podla tychto principov tak sa mam fakr lepsie :)

Pozyvam na luxusnu GIVEAWAY o kulmu ROWENTA a velky balicek kozmetiky DOVE, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/09/obrovska-dove-rowenta-giveaway.html

REPLY

Mě to pěkně donutilo k zamyšlení. :) Moc pěkně napsaný článek. Hlavně souhlasím s těmi slovy. Ty mají takovou sílu - stejně jako myšlenky - že je to až neuvěřitelné. :)

REPLY

Tak to je fajn, že tě to donutilo se zamyslet - to nikdy není na škodu :). Přesně tak, i myšlenky mají svojí sílu, i když menší - ale je pořád lepší se (hlavně ráno) zahalit do pozitivních myšlenek jako do kabátu, místo toho, než by sis říkala: "Jéé, co zas v tý škole bude.."

REPLY

Děkuji za každý komentář :). Jste skvělí ♥

Ginger Jannie . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates